Sayfa adı gelebilir
ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

Akçadağ Grup olarak 2006 yılında gayrimenkul danışmanlık sektöründe faaliyete başladık. Kurucumuzun daha önceki ticari deneyimleri ve kişisel ağını birleştirerek oluşturduğu müşteri portföyü ile hızla yol aldık. 2016 yılına kadar Gayrimenkul Alım Satım, Yatırım Danışmanlığı ve Değerleme alanında hizmet veren firmamız bu tarihten sonra yüklenici firma olarak inşaat sektöründe de varlık göstermeye başladı. 

Birden fazla sektörde yatırımcıyı ve mülk sahibini adeta bir köprü gibi birbirine bağlayan Akçadağ, alıcı ve satıcı arasında kurduğu dürüst denge ile portföyünde yer alan tüm müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmaya devam etti.

Yatırımcının ulaşabileceği noktayı en uç sınırlara taşıyan Akçadağ, yenilikçi hizmet anlayışı ile çağın gerekliliklerini sağlayarak adım adım büyümeye devam etti.

2018 yılında besicilik ve tarım alanlarında faaliyetlerine başlayan Akçadağ Grup büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve meyve üreticiliği yapmaktadır.

2019 yılında altyapı projeleri, mega projeler alanında yüklenici firma olarak başarılı projeler teslim ettik. 2020 yılına geldiğimizde Akçadağ Grup olarak 4 farklı sektörde birçok dalda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Gelenek ile Geleceğe

Akçadağ Grup olarak 2000 yılında başladığımız yola 4 şirket, 750 personel ve 2000 dönümlük alanda üretim ile devam ediyoruz. Bugüne kadar geçmişinden ve geleneğinden aldığı öğretileri geleceğe inovatif şekilde uyarlamayı hedefleyen Akçadağ Grup besicilik ve tarım sektöründe yerli üretime, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde ise kalkınma ve büyümeye destek olmaktan gurur duyuyor.

Sayılar ile AKÇADAĞ

20
Yıllık Tecrübe
4
Grup Şirketi
800
Mutlu Müşteri
Akçadağ Hakkında